logo logo

nehořlavé a protipožární materiály

Volejte: +420 381 549 215

O nás

O nás

Grena, a.s.

je ryze českou společností, jejíž historie sahá až do roku 1941. Výrobní program se od prvotního zpracování lnu postupně rozšířil na výrobu a úpravu desek.


Devadesátá léta se nesla ve znamení privatizace, která do vedení společnosti přivedla nový tým mladých, ambiciózních lidí se spoustou pokrokových nápadů. Řadu z nich se podařilo úspěšně realizovat a byly velkým přínosem pro růst celé společnosti.

Dnes je Grena, a.s. moderní, dynamickou výrobní společností, jejíž dvě divize mají zajímavý potenciál pro další rozvoj a inovace.

Hlavní oblastí výroby společnosti jsou protipožární a nehořlavé vermikulitové desky a tvarovky. Tyto produkty mají široké možnosti využití v pozemním stavitelství, lodním průmyslu, při stavbě krbů a kamen, výrobě dveří a v řadě dalších oborů. Sortiment vyvážíme do více než 30 zemí světa.


Druhá divize se orientuje na povrchové úpravy materiálů. Dokážeme laminovat, dýhovat, kašírovat, lepit na desky lamináty CPL, HPL a také moderní akryláty s vysokým leskem. Do této divize již 20 let patří výroba kuchyňských dvířek.


Mezinárodní certifikát ISO 9001:2015, jenž společnost získala v lednu roku 2018, je zárukou prvotřídního provedení výrobků. Certifikací jsme prokázali soulad našeho systému řízení kvality s požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001.  

                                             
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
...